HAKKIMIZDA

Bilgi Teknolojileri ve Bilgisayar Satış ve Teknik Servis hizmetlerinde 15 yıllık bir deneyimin ardından İbrahim Göktaş tarafından 2012 yılında kurulmuştur.

Bilgisayar satış, teknik servis, periyodik bakım anlaşması , network kurulumu ve yeniden yapılandırma, server Sistemleri, yapısal kablolama hizmetleri, Güvenlik sistemleri , Kamera sistemleri, İş istasyonları satışı ve kurulumu ,Firewall Güvenlik duvarı Satışı Kurulumu ve yönetimi , Antivirüs koruma sistemleri satış ve kurulumu , Desktop/Notebook tamiri, Desktop/ Notebook teknik servisi , kurumsal talepler doğrultusunda ihtiyaçlara göre teknik ekip tarafından analizler yapılarak bu doğrultuda anahtar teslim çözümler sunan, ilkeli, kaliteli, sorumlu ve profesyonel hizmetler sunan genç bir firmadır.

VİZYONUMUZ

Gelişen ve gelişmekte olan bilgisayar teknolojileri başarılı uygulamalar ürünler ve yeni çözümleri, nitelikli teknik personellerimiz ve kalite anlayışımızdan ödün vermeyen kültürümüzle, sektörde güvenilir, başarılı ve sürekli kendini yenileyen öncü firmalardan biri olma vizyonumuzdur.

MİSYONUMUZ

Kurumsal ve bireysel müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, gerektiğinde danışmanlık gerektiğinde satış ve teknik servis hizmetlerinde günümüz bilişim teknolojileri ve araçlarını profesyonel bir etkinlikle kullanmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak sürdürmek değerlendirmek ve ölçmek önceliğimizdir.

2013 yılında faaliyetlerine, Network çözümleri, Sistem yönetimi, Altyapı çözümleri, Sistem destek ve bakım hizmetlerini vermeye ILGIN Bilgisayar olarak başlamıştır.

2,591

Çözülmüş Problem

472

Mutlu Müşteri

29

Personel